Syentetic Ruby Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Syentetic Ruby

" Asırlardır zenginliğin simgesi mücevherlerden biri olan ruby taşının usta ellerde işlenmesi ile ortaya çıkan ruby taşı kolye modelleri, yüzlerce farklı model, kaçırılmayacak indirimler ve uygun fiyat seçenekleriyle TespiHouse'da! "

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Ruby Taşı Kolye Modelleri

Ruby taşının bilinen faydaları;

-     Eşler arasındaki sevgiyi arttırır,

-     İşinin özgüvenini arttırır.

Hintlilere göre taşların efendisi olan yakut taşı, Pakistan, Afganistan ve Güneydoğu Asya’da üretilir. Elmastan sonra en değerli taştır. Bu taşla süslenmiş kolye modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Yakut Taşı 

Latinde Ruber kelimesinden gelen ve kırmızı anlamına gelen yakut taşı, portakal rengi ve pembe tonlarında da olabilir. Ancak en değerlisi kırmızı renkli olandır. Sol ele takıldığında iyi şans getirdiğine inanılan yakut taşını görmemek, taşın donuklanmasına neden olur. İnsanlar kan dolaşımını hızlandırmak ve kötülüklerden korunmak için kullanılırdı.

İnanışa göre kötü niyetle ele geçirildiğinde zarar veren bu taş, sahibine iyilik ve şans getirirmiş. Sevdiklerinize değerli bir hediye almak isterseniz, Ruby taşı kolye iyi bir seçim olabilir. Kolye modelleri ince ya da kalın, küçük ya da büyük taşlarla tercih edilebilir.

Söz konusu bir kötülük olduğunda bu taşın soluklaştığına inanılırken, kötülük ortadan kalktığında ise taşın yeniden parladığı düşünülmektedir. Birçok hikayesi bulunan yakut taşının süslediği mücevherler asırlar boyunca kraliyet ve zenginliğin simgelerinden olmuştur.

Yakut Kolyeler

Zengin ve gösterişli bir model istiyorsanız küçük bir serveti gözden çıkarmanız gerekecektir. Sade ve ihtişamsız modeller için ise bütçenize göre birçok farklı çeşit bulabilirsiniz.

Sitemizde bütçenize uygun yakut kolye ve yüzük modellerini uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz. Kolye modelleri ve diğer ürün çeşitleriyle kendinize özel bir takı koleksiyonu yapabilirsiniz. Birbirinden şık ve etkileyici kıyafetlerden daha dikkat çekici olan bu takılar sevdiklerini sevindirmek isteyenler için iyi birer hediye fırsatı olabilir.