Smoky Topaz Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Smoky Topaz

" Kadınların kombin tamamlayıcısı olarak en sık tercih ettiği aksesuarlardan biri olan küpe modelleri içerisinde dikkat çeken tasarımıyla hayli tercih edilen smoky topaz küpe, yetenekli ustların elinden kaçırılmayacak indirimler ile TespiHouse'da! "

 

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Smoky Topaz Yüzük Modelleri

Koyu renkleri ile asaleti yansıtan Smoky topaz taşları yüzük ve diğer takılarda sıkça kullanılmaktadır. Hem güzel görüntüleri hem de sağlamış olduğu faydaları ile tercih edilmemesi için herhangi bir sebep bulunmamaktadır. Doğada oldukça az bulunan özellikle koyu renkli taşlar arasında en dikkat çekenidir. Bu özelliği ile de diğer taşlardan kendisini ayırarak en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Smoky Topaz Özellikleri

Kuvars grubuna dahil olan topaz taşı doğada bir çok farklı renkte bulunabilmektedir. Koyu renkli taşların doğada az bulunmasından dolayı smoky topaz taşı daha çok tercih edilmektedir. Zihin açıklığı, iletişimi güçlendirmek, kas sistemi ve sindirim sitemini düzenlemek, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve salgın hastalıklara karşı bağışıklık kazandırmak gibi inanılan bir çok faydası bulunmaktadır. Diğer topaz taşlarında olduğu gibi smoky topaz taşı da doğada oldukça az sayıda bulunmaktadır. Bu nedenle emin ellere emanet edilmeli ve daha seçkin modellerde kullanılmalıdır. Fiyatları itibariyle de oldukça değişkenlik göstermesine karşın diğer taşlara nazaran daha yüksek fiyatlıdır.

Yüzükler yıllardır insanların parmaklarını süslemektedir. Farklı ve değişik yüzlerce modelleri ile üretilen yüzükler her tarza ve zevke göre insanın beğenisine sunulmaktadır. Değerli ustaların maharetli ellerinden çıkmış olan yüzüklerin kullanımı diğer takılara göre oldukça yaygındır.

Yıllardır yapmış olduğumuz kaliteli işler neticesinde diğer firmalara nazaran takı sektöründe ilk sıralarda yer almaktayız. Kaliteli ve farklı yüzük modellerimiz ile özel günlerde veya gündelik kullanımlarınıza uygun yüzükleri üretebilmekteyiz. Sektörde bulunan diğer firmalara nazaran kaliteli hizmet parolası ile yola çıkmış uzman personel ve uzman usta kadromuzla yıllardır olduğu gibi bundan sonra da hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüzük modelleri içerisinde en çok tercih edilen smoky topaz yüzük vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerden sadece birisidir. Oldukça değerli ve doğada az bulunan bu taşın işlenmesi için yıllardır bu sektörde hizmet veren alanında uzman ustalarımızla birlikte çalışmaktayız.