Sapphire Collection Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Sapphire Collection

" Birçok farklı rengi bulunan safir taşının işlenmesiyle şık kombinlerin tamamlayıcısı haline gelen ve yüzük modelleri içerisinde etkileyici tasarımıyla ön plana çıkan safir taşı yüzük, uygun fiyat ve ücretsiz kargo seçenekleriyle TespiHouse'da! "

 

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Safir Taşlı Yüzük ve Kolye Modelleri

Genelde sarı ve mavi rengin dikkat çektiği safir taşların en değerlisi, gökyakut adı verilen parlak mavi renkli olandır. Dünyanın en büyük safir taşı Hindistan yıldızı adı verilen safirdir. Genelde sakinleştirici ve iyi enerji verici olarak bilinen safir taşı, insanların sevdiği taşlardan biridir. Safir küpe ya da diğer takıları taktığınızda;

-     Özgürlük hissi verir,

-     Sadakati simgeler,

-     Enerji ve canlılık verir,

-     Huzurlu hissettirir,

-     Konsantrasyonu arttırır,

Safirin sadakati simgelemesi nedeniyle nişan yüzüklerinde bu taşın tercih edilmesi oldukça popülerdir. Asırlardır kraliyet ailelerinde de değerli olan bu takıların kullanılması günümüzde bu madenlerin değerini daha da yükseltmiştir. Erkekler için de tercih edilen bu takıları genelde kol düğmesi ve yüzüklerde görmek mümkün olmaktadır.

Safir Taşı Hakkında Merak Edilen Bazı Bilgiler

Safir taşlı erkek yüzük de çok tercih edilen takılar arasındadır. Bu değer taşlar hakkında geniş bilgi edinmek için bazı merak edilenleri paylaşalım:

•        Dünyanın en değerli taşları arasındadır.

•        Elmas ve yakuttan sonra en sert taştır.

•        Beyaz, gri, kahverengi, pembe, sarı, turuncu, yeşil gibi renklerde olabilir. Ancak en değerlisi berrak mavi renkli olandır.

•        Pozitif enerji verir.

•        Kadınlar sadakat için kullanır.

•        Rengi ve parıltısı göz alıcıdır.

Safir çok sert bir taş olduğu için istenilen şekle gelebilir. Böylece en iyi biçimde uygulanan kolye, küpe, yüzük ya da broşlarda safir taşının zarafetini yaşayabilirsiniz. Birbirinden şık taş çeşitleri kullanılarak sevdiklerinize bu değerli hediyeleri vererek sevindirebilirsiniz.

Safir Takılarla Işıldayın!

Gümüş safir küpe ve kolyeler, beyaz altın olan takılar kadar çok tercih ediliyor. Günlük hayatta kullanmak için tercih edilen bu ürünler, kişinin sık tercih ettiği takı çeşitleri arasında dikkat çekiyor. Işıltı yaratan ve birbirinden şık takılarla sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu ürünlerle birbirinden şık mücevherlere sahip olabilirsiniz.

Sevdiklerine hoş bir hediye vermek isteyenler şık bir safir taşlı kolye ya da yüzük hediye edebilir. Nişanlarda bu değerli taşla yapılan takıları sevdiğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri olan bu taşın en değerlisi olan parlak mavi olanı makbuldür ve bu taşla yapılan takıları sitemizden satın alabilirsiniz.