Quvars Collection Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Quvars Collection

" Kristal yapısıyla dikkat çeken kuvars taşının usta ellerde biçimlendirilmesi ve estetik bir görünüm kazanmasıyla ortaya çıkan kuvars yüzük modelleri, son dönemde kadınların hayli sık tercih ettiği aksesuarlar içerisinde yer alır. "

 

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Kuvars Taşlı Yüzük Modelleri

Yüzük, kolye ya da bilekliklerde kullanılan kuvars taşı genelde yüzük şeklinde tercih edilir. Çeşitli büyüklüklerde bulunan kuvars taşlı yüzüklerle günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz bir takıya sahip olarak negatif enerjilerden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda endüstriyel alanlarda da kullanılan bu taş, yer kabuğunda %10 oranında  bulunur.  Uygun fiyatlı olan bu ürünler sitemizden temin edilebilir. Çeşitli renk ve modellerdeki yüzükleri modellerimiz arasından incelerek online sipariş verebilirsiniz.

Eskiden yağmur yağması için kullanılan bu taş günümüzde ise birçok takı ve ziynet eşyasında kullanılır. Negatif enerjisi olanlara pozitif enerji toplayan kuvars taşlı yüzük modelleri genç kızlardan yetişkinlere kadar herkes için ideal bir takı olarak kullanılır.

Kuvarsın Yararları

-     Duyguları dengeler,

-     Canlı hissettirir,

-     Zihinsel konsantrasyonu sağlar,

-     Kötü düşüncelerden arınmayı sağlar,

-     Duygusal olarak daha iyi hissetmeye yardımcı olur.

Çok taktığınızda mide bulantısı baş ağrısı hissederseniz taşınızı temizlemeniz gerekir. Bu durumda bir gece boyunca toprağa gömerek temizleyebilirsiniz. Ayrıca kişinin hayal gücü ve yaratıcılığını arttıran bu taş, böbrek ve kalp için de faydalıdır. Sindirim sistemi, bedenin ısı düzenlenmesi söz konusu olduğunda bu taşın etkileri olumlu olarak görülebilir.

Pembe Kuvars

Kuvars taşı yüzük erkekler ve kadınlar için de kullanılabilir. Ancak bazı kişiler pembe renkli olanı tercih edebilir. Giresun’dan çıkarılan pembe kuvars, yaşlanmayı yavaşlatır ve aşkın sembolü olarak bilinir. Roma döneminde bu taş sayesinde devlet mühürleri yapılırdı. İnşaat sektöründe kullanılan bu taş, kumuna göre kaliteli olur. Zemin ve seramiklerde ya da sıvıların filtrelenmesinde bu taş kullanılabilir.