Moon Stone Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Moon Stone

" Özellikle son dönemde en çok tercih edilen yüzük modellerinden biri haline gelen ay taşı yüzük modelleri, estetik görünümüyle dikkat çeken yüzlerce farklı model ile TespiHouse'da ! "

 

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Moonstone Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Ay taşı olarak da bilinen moonstone, ayın ışıltısının yansıması olarak görülmesinden dolayı bu ismi almıştır. Siyahtan sarıya, beyazdan süt rengine kadar içerisinde birçok rengi barındırmasından dolayı insanlar tarafından tercih edilmektedir. Hindistan’da  kutsal olarak kabul edilen bu taşın en belirgin özelliklerinden birisi sevgilileri daha ihtiraslı yapabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda kadınlardaki kısırlığa iyi geldiği, cinsel organlarındaki sorunları giderdiği, kolay doğum yapılabilmesini sağladığı da düşünülmektedir. Bu taşın temizlenebilmesi için sabunlu su yeterli olacaktır. Bütün bu özellikleri ile moonstone insanların sürekli olarak üzerlerinde taşıyabilmeleri için yüzük, kolye ve küpe gibi takılara yapılmaktadır.

Moonstone Özellikleri Nelerdir?

Moonstone yüzük ile siz de bütün bu faydaları parmağınızda taşıyabilirsiniz. Oldukça güzel görünen ve şık bir tasarımla vazgeçemeyeceğiniz takılardan biri haline gelebilecek olan bu yüzükler firmamız tarafından oldukça kaliteli olarak üretilmektedir. Uzunca süredir vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamış olmanın referansı ile bundan sonra da hizmet vermeye devam ediyoruz. İhtiyacınız olan takıları ve aksesuarları adresimizden diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlara ve daha kaliteli olarak bulabilirsiniz. Takı ve aksesuar işleri değerli taşlardan yapıldığından dolayı genel olarak ustanın el emeği ile yapılmaktadır. Bu nedenle takıya can veren ustanın bu işte uzman ve uzun yıllardır bu işi yapıyor olması gerekmektedir. Bununla birlikte yapacağı takılara kendi ruhunu da katabiliyor olması gerekecektir.

Diğer takılarda olduğu gibi yüzüklerde de değerli taşların kullanımı oldukça yaygındır. Kullanılan malzemeler, taşın özellikleri, ustanın el becerileri ve ustalığına göre moonstone yüzük fiyatları belirlenebilmektedir. Uzunca yıllardır bu işi yapan ustaların ellerinden çıkan ürünler daha bariz farklara sahip olacaklardır. Hem taşın uygun şekilde işlenmesi, yüzeyinin uygun olması hem de bu kullanılan değerli malzemenin israf edilmeden kullanılması çok önemlidir. Doğada az sayıda bulunan ay taşının takıda kullanılacak yüzeyinin doğru seçilmesi ve işlenmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle profesyonel ellere emanet edilmelidir.