Lapis Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Lapis

Günümüzde erkek ve kadınlarda en çok tercih edilen aksesuarlardan birisi de kolyelerdir. Kolyeler içerisinde zarifliği ve güzel görünümüyle diğerlerinden ayrılan lapis taş en çok tercih edilenlerdendir.

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Lapis Taşlı Kolye Modelleri ve Fiyatları

Antik Mısır ve Firavunlar dönemlerinden bugüne kadar süs eşyası ve takı olarak kullanılmış olan lapis luzuli taşı günümüzde de kullanılmaya devam etmektedir. Genellikle koyu mavi ya da lacivert renkli olan bu taş güzel görünümünün yanı sıra sağlamış olduğu faydalar ile de dikkat çekmektedir. Birçok mineralin birleşmesi ile oluşan bu taşların bazılarının üzerlerinde sarı renkli benekler de olabilir. Doğada oldukça az bulunan lapis taşı oldukça değerlidir. Fiziksel yetenekleri ve iletişim yeteneklerini kuvvetlendirmesi, kemikleri kuvvetlendirerek iskeleti sağlamlaştırması, tansiyonu düzenlemesi ve troid bezlerini harekete geçirmesi gibi birçok özelliği nedeniyle insanlar günlük kullanımlarında bu taşı tercih etmektedirler.

Bütün bu özelliklerinden dolayı lapis taşlı kolye diğerlerine oranla daha çok tercih edilmektedir. Bulunmalarında yaşanan zorluklar ve çok değerli bir taş olmasından dolayı emin ellerde işlenerek kolyelere eklenmektedirler. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet neticesinde uzmanlaştığımız kolye yapımında en çok tercih edilen taşlardan birisi olan lapis luzuli taşı özenle işlenmektedir. Eğer emin ellerde işlenmezse istenilen etkileri yaratamayacağı gibi görüntü olarak da sizleri tatmin etmeyecektir. Piyasada güven kazanmış firmalardan yapmadığınız alışverişler neticesinde hüsrana uğrayabilirsiniz. Yüksek fiyatlar ödeyip lapis taşlı kolye satın aldığınızı düşünseniz de doğru kişilerden yapılmayan alışverişlerde aslında bu taş olmadığı da olabilir. Kalitesiz ve normal bir taş sizlere yüksek fiyatlarla lapis taşı adı altında satılabilir. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde oluşumuz ve bizlerden alışveriş yapan insanların güvenlerini sağlayabilmiş olmamızdan dolayı sizlere kaliteli ve güvenli alışveriş sağlayabiliyoruz.

Kolyelerin yapımında kullanılan gümüş ayrı bir hava katmaktadır. Lapis taşlı gümüş kolye bu nedenle daha çok tercih edilmektedir. Sade ve şık görüntüsü ile gümüş, aynı zamanda zarif ve güzel görüntüsü ve sayılamayacak kadar çok olan faydaları ile lapis taşının muhteşem uyumları bir kolyede birleşmektedir.