Labradorite Collection Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Labradorite Collection

Son günlerde tekrar moda haline dönüşen yüzükler birbirinden farklı yüzlerce modeli ile yüzük severlerin beğenisine sunuluyor. En çok tercih edilen yüzük modeli ise labradorit yüzük.

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Labradorit Yüzük Modelleri

Birçok takıda kullanılan labradoit taşı insan vücuduna faydaları ile en çok tercih edilen değerli taşlar arasındadır. Magmatik kayalarda oluşan bu taş Kanada’daki Labradoit bölgesinden çıkartıldığı için bu ismi almıştır.

Labradoit Taşı Özellikleri

Yapılan araştırmalarda ülkemizde de Trakya Bölgesinde bu taşa rastlanmıştır. Aynı zamanda siyah ay taşı olarak da anılan labradoit taşı geniş renk yelpazesi ile göz kamaştırıyor. Göz sağlığının iyileştirilmesi, kan basıncının dengelenmesi, kalsiyum eksikliklerinin dengelenmesi, odaklanma ve konsantrasyon eksikliklerini giderebilmesi açısından insan sağlığına da oldukça faydalı olan labradoit erkek yüzük yapımında da kullanılmaktadır.

Bütün bu faydaları ve güzel görüntüleri sayesinde birçok takı ve aksesuarda kullanılan labradoit taşı günümüzde en çok tercih edilen doğal taşlardandır. Yüzük, kolye ve bileklik gibi erkek ve kadınların oldukça sık kullandıkları takılarda da diğer doğal taşlarda olduğu gibi bu taş kullanılmaktadır.

Vücudumuza sağlamış olduğu faydalardan dolayı labradoit taşı yüzük en çok tercih edilen bir diğer takıdır. Güvenilir adreslerden yapılan alışverişlerde sizler de bu taştan yapılmış olan takılara sahip olabilirsiniz. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet neticesinde müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Adresimizden yapacağınız alışverişlerde siz de diğer müşterilerimiz gibi ister kendinize isterseniz de sevdiklerinize alacağınız hediyelerde kaliteye sahip olabilirsiniz.

Labradoit bileklik ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. En çok tercih edilen takılardan birisi olan bileklikler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle doğal taşlarla süslenen bileklikler hem güzel görüntüleri ile hem de vücudunuzun sağlığına katkılarından dolayı diğerlerine oranla daha çok tercih edilmektedir. Adresimizden yapacağınız alışverişlerde talep etmiş olduğunuz ürün en kaliteli ve en uygun fiyatları ile sizlere ulaştırılmaktadır. Özellikle doğal ve pahalı mücevherlerle süslenmiş olan takılar ve aksesuarların belirtilen özelliklere en uygun şekilde üretildikleri unutulmamalıdır. Labradoit taşı gibi oldukça değerli ve kaliteli taşlar piyasada bulunabilecek en yüksek kalitedeki taşlardan seçilmektedir.