Gerdanlık Modelleri Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Gerdanlık Modelleri

" Girdiği her ortamda şıklığıyla dikkat çekmek isteyen kadınların severek tercih etiği birbirinden estetik özel tasarım gerdanlık modelleri, kaçırılmayacak indirimler ve ücretsiz kargo seçenekleriyle TespiHouse'da ! " 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Gerdanlık Modelleri Ve Fiyatları

Gerdanlıklar günlük yaşamda kullanılabileceği gibi özel gün ve davetlerde de şık bir görüntü sağlamaktadır. Gerdanlığın hangi modele sahip olacağı kullanılacak olan ortama göre değişmektedir. Eğer düğün, nişan, davet gibi yerlerde kullanılacaksa daha çok abiye kıyafetler ile birlikte gösterişli gerdanlık modelleri tercih edilmelidir. Gösterişli olan gerdanlıklar kadınlarda boyun kısmının daha estetik ve zarif durmasını sağlamaktadır. Özellikle yaka kısmı açık olan kıyafetler ile birlikte kullanıldıklarında daha hoş bir görüntü elde edilmektedir. Gerdanlığa uygun küpe ve bileklik de takıldığında tüm parçalar birbiri ile uyumlu hale gelmektedir.

Gerdanlık Fiyatları

Gerdanlıklar modelleri ile olduğu kadar fiyatlarıyla da ilgi çekmektedir. Pek çok kadın fiyat bakımından ucuz gerdanlık fiyatları arasa da modelin gösterişi arttıkça buna bağlı olarak fiyatları da artmaktadır. Bu durum hem altın hem de gümüş gerdanlıklar için geçerlidir. Dolayısıyla fiyattan önce istenilen model belirlenmeli ve ona göre fiyat araştırması yapılmalıdır.

Gerdanlık fiyatları belirlenirken üretiminde kullanılan malzeme, el işçiliği, kalitesi gibi unsurlar göz önünde bulundurulmaktadır. İçerisinde değerli taşların kullanıldığı gerdanlıklar diğer modellere göre daha pahalı olmaktadır. Fiyatı yüksek olmasına karşın bu modeller görünüş bakımından daha zarif durmakta ve kadınlar tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Gümüş Gerdanlık Modelleri

Gerdanlık denilince akla ilk olarak altın olan modeller gelse de piyasada çok sayıda gümüş gerdanlık modeli bulunmaktadır. Bu modellerin her biri birbirinden farklı tasarımlara sahip olup uygun fiyatlı olması sayesinde pek çok kadın tarafından rahatça satın alınabilmektedir. Gümüşün verdiği zarafet ve şıklık ile gösterişli tasarımlar bir araya geldiğinde ortaya göz alıcı gerdanlıklar çıkmaktadır. Genellikle taşlı modellerin daha sıklıkta olduğu gerdanlıklar boyun kısmını daha ince ve zarif göstermektedir.

Gümüş gerdanlıklar modelleri kadar fiyatları ile de ilgi çekmektedir. Altına kıyasla daha uygun fiyatlara sahip olması sayesinde daha çok kadın gerdanlık kullanabilmektedir. Model seçeneklerinin fazlalılığı her kadının kendi zevk ve tercihine en uygun gerdanlık modelini bulmasını sağlamaktadır.

Gümüş Gerdanlık Fiyatları

Gümüş gerdanlıklar birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Renkli taşlar ile süslenen gerdanlıklar daha çok özel gün ve davetlerde tercih edilirken daha günlük yaşantıda sade olan gerdanlıklar takılmaktadır. Daha fazla ilgi görmesi nedeniyle gümüş gerdanlık çeşidi oldukça fazladır.

Gerdanlık sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği konuların başında gümüş gerdanlık fiyatları gelmektedir. Fiyatlar temel olarak modele göre değişkenlik göstermektedir. Süslü ve gösterişli olan modeller daha yüksek fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Hangi model olursa olsun gümüş gerdanlıklar altın olan modellere göre daha düşük fiyatlarda olmaktadır. Bu nedenle gümüş aksesuarlar her zaman daha fazla ilgi görmektedir.

Gümüş Gerdanlık Setleri

Takı setleri pek çok kadının severek kullandığı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bunlar içerisinde genellikle pek çok kadının dolabında en az bir tane gümüş gerdanlık seti bulunmaktadır. Bu set özel günlerde kullanılabileceği gibi sade bir görünüme sahipse günlük yaşamda da rahatlıkla takılabilmektedir. Küpe, bileklik ve küpeden meydana gelen gümüş gerdanlık setleri hem görüntüsü hem de zarifliği ile kadınların beğenisini toplamaktadır. Gümüş denilince çoğunlukla akla gri ve tonları gelse de gerdanlık modelleri içerisinde pembe, yeşil, mavi gibi renkli taşlar ile tasarlanmış farklı gümüş gerdanlık modelleri de vardır. Modellerin renkli olması gerdanlığın yapılan kombinlere daha kolay uymasını sağlamaktadır. Bu sayede daha şık görünmek mümkün olmaktadır.