Gümüş Tesbih Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri
Oval Cut Zultanit Taşlı Gold Kaplama Bileklik (B68)
445.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Antik Yüzük (Y343)
460.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Yüzük (Y337)
570.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Rose Kaplama Otantik Bileklik (B63)
Stok 1+
435.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Otantik Yüzük (Y313)
565.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Rodyum Kaplama Bileklik (B64)
Stok 1+
440.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Rose Kaplama Bileklik (B74)
Stok 50+
450.00TL
Brilliant Cut Zultanit Taşlı Otantik Yüzük (Y349)
Stok 1+
620.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı İşlemeli Yüzük (Y340)
Stok 1+
575.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Modern Yüzük (Y314)
560.00TL

Gümüş Tesbih

" Erkek bireylerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan gümüş tesbih modelleri, estetik yönden dikkat çekici tasarımlar, kaçırılmayacak indirimler ve ücretsiz kargo seçenekleri ile TespiHouse'da ! "

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Gümüş Tesbih Modelleri Geçmiş zamanlarda olduğu gibi kültürümüzün yansıması tesbihler günümüzde birçok modeli ile özellikle erkekler tarafından tercih edilmektedir. Sade güzellikteki gümüş tesbih modelleri yüzlerce model arasından erkeklerin en çok tercih ettikleri modeller arasındadır. Diğer tesbih modellerine göre hem daha sade ve güzel görüntüleri hem de gümüş gibi değerli bir madenden yapılmış olmaları modellerden kendini ayırmaktadır. El emeği ile yapılmış olan bu tesbihler, tesbih sahibi olmak isteyenler tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Gümüş Tesbih Püskülleri Nasıl Yapılır?

Ustasının maharetli ellerinde yeniden doğan tesbihlerin en çok dikkat çeken özellikleri de gümüş tesbih püskülleri olmaktadır. Bu püsküller ustaların ellerinde imameye bağlı olarak zincir şeklinde yapılmaktadır. Püsküllerin uçlarına modele uygun olarak simgeler veya harfler de yapıldığı görülmektedir. Bu da kişilerin taleplerine ya da ustanın yapmış olduğu modele göre değişmektedir.

Tesbih püskülü tesbihi daha kaliteli gösterdiğinden yapılması oldukça önemlidir. Uygun ve kaliteli malzemelerden yapılmış olması uzun yıllar kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Alanında uzman ustalar tarafından yapılmamış olan tesbihler kısa süre içerisinde parçalanacağından alışveriş yapılacak olan yer büyük önem arz etmektedir. Amaçları sadece çok para kazanmak olan firmalardan yapılacak olan alışverişler sizler için sorun olacaktır. Sizlere vaat edildiği kadar kaliteli olmamasının yanı sıra yanlış ve zararlı maddelerden üretilmiş olması sağlığınıza zarar verecektir.

Yapılan tesbihin kalitesi, ustanın uzmanlığı ve kullanılan gümüşün kalitesine göre ucuz gümüş tesbih fiyatları karşınıza çıkabilmektedir. Bunun için alışveriş yapılan yerin dikkatlice seçilmiş olması gerekmektedir.

Uzun zamandır yapmış olduğumuz kaliteli işler neticesinde diğer firmalara göre sektörde ilk sıralarda yer almaktayız. Kaliteli ve değişik tesbih modellerimiz ile gündelik kullanım için ya da koleksiyonunuza dahil edebileceğiniz tesbihler titizlikle üretilmektedir. Diğer firmalardan alacağınızı kalitesiz tesbihlere göre daha kaliteli ve ömürlük kullanabileceğiniz tesbihlere bizlerin sayesinde sahip olabileceksiniz. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için uzunca yıllardır yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde firmamızdan alacağınız tesbihlerle daha iyi bir tarza sahip olabilirsiniz. Bizden alacağınız teşbihleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi isteseniz sevdiklerinize de hediye etmek için yüzlerce tesbih arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Model çeşitliliğinin oldukça fazla olmasından dolayı her tarza ve zevke uygun tesbih bulunabilmektedir. Bunun için adresimizi ziyaret etmeniz ve yüzlerce model arasından kendinize en uygununa bakmanız yeterli olacaktır.

Tesbih kullanımı Türk kültüründe yüzlerce yıldır bulunmaktadır. Bir dönem kullanımı azalmış olsa da son zamanlarda özellikle erkekler tarafından tekrar aksesuar olarak kullanılmaya başlanmıştır. Talebin bu kadar artmasının bir sonucu olarak da sektörde onlarca firma ortaya çıkmış ve birbirinden farklı modeller tesbih hayranlarına sunulmaya başlanmıştır. Taleplerin değişkenlik gösterdiği günümüzde en çok tercih edilen yüzük modellerinden birisi de gümüş tesbih isim yazılı modellerdir. Tesbihin üzerinde sıralanan gümüş boncuklar üzerine işlenen isimlerle sizlere sevdiklerinize alabileceğiniz mükemmel bir hediye ortaya çıkmış olacaktır. Aynı zamanda kendinizin de kullanacağı bu yüzükler gümüş olmalarından dolayı zariflikleri ve güzellikleri ile diğer insanlar tarafından dikkat çekecektir. Tarzınızı tamamlayacak olan aksesuarların başında gelen tesbihler içerisinden en çok tercih edilen modeller arasında bulunmasından dolayı farklı taleplerin de karşılanması sektörde zorunluluk haline gelmiştir. Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmeti isim yazılı tesbihlerde de sorun olmadan verebilmekteyiz.