Damla Kehribar Tesbih Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Damla Kehribar Tesbih

" Kehribar tesbih modelleri içerisinde ensık tercih edilen türlerden biri olan damla kehribar tesbih, diğer tesbih modellerine kıyasla daha hafif ve parlak olarak tabir edilebilir. "

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Damla Kehribar Tesbih Özellikleri ve Fiyatları

Osmanlı döneminden bu güne tesbihler erkekler tarafından en çok kullanıla aksesuarlardan olmayı başarmıştır. Bir dönem popülerliğini kaybetse de günümüzde çıkan farklı ve şık modelleri ile tekrar kullanılmaya başlanmıştır. Hem şıklığı hem de özellikleri ile tesbihlerde sıkça kullanılan kehribar aynı zamanda birçok aksesuar ve süs eşyasında da kullanılmaktadır.

Kehribar Taşı Özellikleri

Milyonlarca yıl toprak altında kalan ağaç reçinesinin fosilleşmesi ile oluşan kehribar değerli taş sınıfındadır. Taş yataklarının bulunması kadar çıkartılması da oldukça zahmetli bir iştir. Bulunan yataklardan basınçlı suların yardımıyla yüzlerce metre yerin altından çıkartılmaktadır. Oldukça tehlikeli bir işlemin sonunda çıkartılan kehribarlar çıkartıldıktan sonra takılarda veya tesbihlerde kullanılmak için öncelikle işlem görmeleri gerekmektedir.

Diğer kehribarlara göre daha değerli olan damla kehribar fiyatları daha yüksektir. Bir diğer özelliği de diğerlerine nazaran daha hafiftir. Daha çok tek parçadan yapılan kehribarlar diğerlerine göre daha pahalıdır. Renk farklılıkları olmamasından dolayı tek parça kehribardan yapılmış olmaları önem arz etmektedir. Bu nedenle doğada oldukça zor çıkartılan kehribarın aynı türden ve renkten olanların kullanılması fiyatlarındaki artışa neden olmaktadır.

Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet neticesinde sizlere daha önce olduğu gibi bundan sonra da hizmet vermeye devam ediyoruz. Damla kehribar tesbih özellikleri nedeniyle satışı yapılan diğer tesbih modellerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Hem şık görüntüsü hem de faydaları açısından tercih edilen damla kehribardan yapılmış onlarca modellerimiz arasından sizler için en uygun olanı seçebilirsiniz. Uzman personellerimiz ve ustalarımızla yapmış olduğumuz teşbihlerimizin kaliteleri diğer firmalardan alacağınız tesbihlere oranlara daha kaliteli olarak üretilmektedir. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlayabildiğimiz satışlarımızın vermiş olduğu ile tecrübe ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Genel olarak son zamanlarda erkeklerce tercih edilen tesbihlerde sektör son zamanlarda oldukça gelişmiş ve yüzlerce tesbih modelleri yapılabilmiştir. Daha kaliteli olabilmesi için el emeği ile yapılması gereken tesbihler ustaların ellerinde uzunca bir uğraş sonucu ortaya çıkartlar. İmamelerinden boncuklarına ve duraklarına kadar hepsi için uzunca uğraşlar verilmesi gerekmektedir. Hem günlük kullanım için hem de koleksiyonunuza katmak için satın alacağınız tesbihlerin en güzel modellerini adresimizden bulabilirsiniz. Ustalarımızın ellerinden çıkan kaliteli tesbih modelleri ile kendi zevkinize uygun tesbihleri bulabilirsiniz. Adresimizden yapacağınız alışverişlerde en büyük sorununuz birden fazla modeli beğenmek ve aralarında tercih yapamamak olacaktır.

Kehribar gibi doğal taşlardan yapılan tesbihlerin dışında mücevherlerden de tesbihler yapılabilmektedir. Son dönemde tesbihlere gösterine ilginin artması ve insanların taleplerinin oldukça fazla olmasından dolayı birçok model yapılabilmektedir. Bu şekilde yapılacak olan modellerin insanların beğenilerine sunulması için de büyük çaba harcanmaktadır. Fabrikasyon üretimden ziyade ustalarının el emeği ile yapılan bu tarz tesbihler sektörün gelişmesi ile birlikte de daha sağlam ve kaliteli olarak üretilebilmektedir. Yapılan işlemlerin, ustanın el maharetinin ve kullanılan malzemelerin kalitesinin yüksek olması gibi etmenler tesbih fiyatlarını etkilemektedir. Bu tesbihleri kendinize alabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiklerinize özel günler için hediye olarak da satın alabilirsiniz. Özellikle tesbihlere karşı hayranlıkları bulunan arkadaşlarınıza ya da aile bireylerinize adresimizden kolaylıkla bulabileceğiniz kaliteli tesbihler ile sürprizler yapabileceksiniz. En çok tercih edilen tesbih modellerinden Damla kehribar nedir ?’ sorusunun karşılığında almış olduğunuz cevaplarla diğerlerinden ayrılmaktadır. Tabii ki bu kadar çok tercih edilmesinin altında yatan nedenlerden en önemlileri diğer değerli taşlara göre daha uygun fiyatlı olması ve kaliteli olmasıdır.