Blue Topaz Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Blue Topaz

" Özellikle kadın takı modelleri içerisinde hayli geniş kullanım alanına sahip olan mavi topaz taşının yetenekli ellerden işlenmesiyle ortaya çıkan mavi topaz takı modelleri, kaçırılmayacak indirimler ile TespiHouse'da! "

 

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Mavi Topaz Takı Modelleri

Takıların süslenmesi için genelde farklı değerli taşlar ve mücevherler kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzemelere göre oluşturulan modeller de oldukça farklıdır. Kolye, yüzük, bileklik ve küpe gibi takılarda kullanılan değerli taşlar güzel görünümlerinin yanı sıra insan vücuduna sağlamış olduğu faydaları ile de tercih edilmektedir. Yaymış oldukları enerjiler sayesinde her taşın farklı bir faydası bulunmaktadır.

Mavi Topaz Taşı Özellikleri ve Faydaları

Kuvars grubundan olan topaz taşı birçok farklı renkte olabilmektedir. Bu farklı renklerden en çok tercih edileni mavi renkli olanlarıdır. Doğada oldukça az bulunmasından ve sağlamış olduğu faydaların fazla olmasından dolayı mavi topaz taşı diğer doğal taşlara nazaran biraz daha pahalıdır. Zihin açıklığı sağlaması, iletişimi kuvvetlendirmesi, kas sistemi ve sindirim sitemini iyileştirmesi, bağışıklık sistemini güçlendirmesi gibi sayılabilecek oldukça fazla faydası olmasından dolayı takılarda topaz taşının kullanımı oldukça yaygındır. Geçmiş zamanlarda yaşanan veba salgınlarında bu taşın şifalı olduğu ve birçok hastayı da sağlığına kavuşturduğu rivayetler arasındadır.

Mavi topaz kolye yapılan takılar arasındadır. Bu kadar faydası olan ve doğada çok az bulunan taştan yapılmış olan kolyeler usta ellerde işlenmeli ve müşterilerine sunulmalıdır. Aksi taktide bu taşın kötü kullanılmış olması ziyan edilmesi anlamına gelecektir.

Diğer bir takı da yüzüklerdir. Mavi topaz yüzük güzel ve şık görüntüsü ve faydaları ile takı severler tarafından tercih edilmektedir. Daha tarz ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen insanlar tarafından sıkça talep edilir olması bu nedenledir.  Yapılan işlemin kalitesi, kullanılan taşın kalitesi ve ustanın uzmanlık derecesine göre mavi topaz yüzük fiyatı oldukça değişkenlik göstermektedir. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet neticesinde edindiğimiz tecrübelerle sizlere en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti verebiliyoruz. Bu şekilde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken müşteri memnuniyetinin de üst düzeyde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Birçok model ve tarzdaki takılarla verdiğimiz kaliteli hizmeti bundan sonra da vermeye devam ediyoruz.