Ametist Collection Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri

Ametist Collection

Mitolojide sarhoş olmamak için kullanılan ametist yüzük ve takılar, günümüzde takı olmanın dışında da kullanılır. Enerji ve mutluluk ve bu taşı evin herhangi bir yerinde dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz bir kristal türü olan ametist, liladan mor renge kadar birçok farklı tonda kullanılır. Genelde bilinen ve yaygın olanı mor renkli olandır. Mor renkli bu kristal doğal mineraller ve enerjilerle temizlenebilir ve daha verimli bir enerji topu olabilir.

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Ametist Taşlı Yüzük ve Fiyatları

Pembe kuvarsla birlikte kullanılan ametist taşlı bayan yüzük çeşidi kişisel enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. Pek çok takıda çok şık duran ametist, günlük yaşamda kolayca kullanacağınız bir taştır. Pahalı olmaması nedeniyle herkesin sahip olabileceği bu ürünler sitemizden de temin edilebilmektedir. Her boyutta kullanabileceğiniz yüzüklerin karat özelliğine göre fiyatı değişmektedir.

Ametistin Yararları

Her yaştan insanın kullanabileceği ametist yüzük faydaları radyasyondan koruduğu için günlük yaşamda masa başı çalışanlar için oldukça idealdir. Bilgisayarın yanına koyularak olumsuz enerjiden korur. Aynı zamanda bedendeki fazla enerji yükünün toplanmasını da sağlar. Kanı temizleyen, alerjiye iyi gelen ve öfkeyi yatıştıran ametist taşı ile olumsuz enerjilerden kurtulabilirsiniz.

Bir gün toprağa gömerek ametist üzerine biriken negatif enerjilerden arınmak mümkün olmaktadır. Güneş ışığı ya da temiz suyun içinde de ametist kristalinizi temizleyebilirsiniz. Ülkemizde Ordu, Giresun ve Balıkesir gibi yerlerden çıkarılan ametist, oldukça kolay bulunan bir taştır. Alın ve taç çakralarını çalıştırır.

Ametist Erkek Yüzük

Ametist erkek yüzük erkekler için de çok tercih edilir. Radyasyona maruz kalınan yerlerde çalışan erkeklerin kullanılacağı ve stresi azaltabileceği bu taş çeşidi ile daha iyi hissetmek mümkün olacaktır.

Oldukça şık görünen bu yüzük çeşidi, özellikle sarışın erkeklere çok yakışacaktır. Enerjisini daima yüksek tutmak isteyen ve takı seven erkeklere bu yüzünü hediye edebilirsiniz. Sarhoşluğu giderdiği söylenen bu taşı, çok alkol kullanan arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Sitemizden tüm yüzük ve takı çeşitlerini uygun fiyatlara satın alabilir, istediğiniz yere göndertebilirsiniz. Kargo imkanlarımız ve özel üretim modellerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.