925 Ayar Gümüş Tesbih Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri
Özel Üretim Dev Boy Basık Kesim Osmanlı Kehribar Tesbih (T549)
Stok 50+
4,799.00TL
Kanuni Sultan Süleyman ve Adaleti Simgeleyen Terazi Minyatürlü Yeşil Garnet Taşlarla Süslenmiş Minyatür Portre Sanatı Uygulanan Kalem İşçilikli Tesbih (T544)
4,799.00TL
Fatih Sultan Mehmet Minyatürlü Pırlantalarla Bezenmiş Minyatür Portre Sanatı Uygulanan Kalem İşçilikli Tesbih (T546)
4,799.00TL
Yeniçeri ve Sancağı Simgeli Siyah Pırlantalarla Bezenmiş Minyatür Portre Sanatı Uygulanan Kalem İşçilikli Tesbih (T547)
4,799.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Gold Kaplama Bileklik (B68)
445.00TL
Yavuz Sultan Selim ve Kılıcı Simgeli Safir Taşlarla Bezenmiş Minyatür Portre Sanatı Uygulanan Kalem İşçilikli Tesbih (T543)
4,799.00TL
Piri Reis ve Dünya Haritası Minyatürlü Pırlantalarla Süslenmiş Minyatür Portre Sanatı Uygulanan Kalem İşçilikli Tesbih (T548)
4,799.00TL
Ayasofya ve Yerebatan Sarnıcı Simgeli Turuncu Safir Taşlarla Süslenmiş Minyatür Portre Sanatı Uygulanan Kalem İşçilikli Tesbih (T545)
4,799.00TL
Abdülhamid Han ve Teşkilat-ı Mahsusa Simgeli Aquamarine Taşlarla Bezenmiş Minyatür Portre Sanatı Uygulanan Kalem İşçilikli Tesbih (T542)
Stok 50+
4,799.00TL
Oval Cut Zultanit Taşlı Rodyum Kaplama Klasik Küpe (KP133)
Stok 50+
250.00TL

925 Ayar Gümüş Tesbih

" Renk uyumu ve parlak yapısıyla dikkat çeken 925 ayar gümüş tesbih ve  birçok farklı model, uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo seçenekleriyle TespiHouse'da ! " 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

925 ayar Gümüş tesbih modelleri özellikle güzel aksesuarlar kullanmayı düşünen, modaya ve şık görünmeye düşkün kişilerin en sık fazla satın aldığı ürünlerin başında yer almaktadır. Yüzlerce yıllık geçmişi bulunan bu tasarımların, pek çok farklı ülkenin tarihi ve kültürü üzerinde de önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu klasik ürünü gümüşün vazgeçilmez kalitesi ile bir araya getiren gümüş tesbihler ise, özellikle stil sahibi olan ve tarzını günlük hayat içerisinde abartısız bir şekilde dışa vurmak isteyen erkekler için ideal ürünler arasındadır.

Erkekler konusunda takı ve mücevher kategorisi içerisinde ön plana çıkmaya devam eden ürünlerinden olan gümüş tespih modelleri, moda zevkinize ve kişisel estetik anlayışınıza göre farklı tasarımlarda yer almaktadır. Hepsi kaliteli ve sağlam olan gümüş tasarımlı tespih modelleri, farklı zevklere hitap etmektedir. Bazı kişiler gümüş tasarımlı tespih modelleri konusunda abartılı işlemeler tercih ederken bazıları ise mütevazi bir moda anlayışına hitap etmektedir. Sizde dilerseniz gümüş tasarımlı tespih modelleri konusunda daha düz ve sade bir tasarıma sahiptir.

Bu durumlardan daha farklı tip gümüş tasarımlı tespih modelleri arayanlar ise el yapımı, ürünleri tercih etmektedir. Ayrıca gümüş tasarımlı tespih modelleri, çok sayıda değişik kesim ve renk seçenekleri ile beraber gelmektedir. Özelikle gümüş tasarımlı tesbih modelleri konusunda tarzınız ne olursa olsun, mevcut ürünler arasında size hitap eden birden farklı tasarımları hemen burada kolayca bulabilirsiniz. Daha sonra bu modelleri istediğiniz zaman inceleyip aralarında kıyaslama gerçekleştirerek, kendiniz için en uygun tesbih modelini hemen satın alabilirsiniz. Bunula beraber gümüş tasarımlı tespih modelleri, tesbih kullanan ve küçük aksesuarlardan hoşlanan sevdikleriniz için hediye alternatifi olabilmektedir.

Gümüş tesbih modelleri konusunda özellikleri bakımından son derece geniş bir yelpazeye yaymalarından dolayı ürünlerin fiyatları da birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Gümüş tespih modelleri size farklı fiyat aralıkları ile beraber sunulmasından dolayı, siz de bu ürünler arasında bütçenize uygun gümüş tasarımlı tespih modellerini hemen kolayca satın alabilirsiniz.

Sizlere sunulan gümüş tasarımlı tespih modelleri biri iyi markaların gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz sağlam ve kaliteli ürünleri buradan kolayca bulabilirsiniz. Gümüş tesbih fiyatları etki eden faktörler içerisinde gümüş tasarımlı tespih modellerinin işçiliği, el yapımı olup olmadığı, yapımda kullanılan gümüşün ayarı son derece önemlidir. Özellikle gümüş tasarımlı tespih modelleri konusunda taşların cinsi ve diğer çeşitli detaylar ön planda yer almaktadır. Farklı fiyat aralıkları içerisinde çok sayıda farklı marka ve model tesbih yer almasından dolayı, sizin de bunların arasında fiyatı alışveriş için ayırmış olduğunuz bütçeye uygun modelleri hemen kolayca bulabilirsiniz. Marka ve ürün puanı gibi farklı gümüş tasarımlı tespih modelleri göre ürünler arasında filtreleme yapabileceğiniz kategorilere göz atabilirsiniz. Ucuz gümüş tesbih fiyatları çeşitli fiyat aralıklarına göre de filtrelenmektedir. Bu uygulama sayesinde sadece fiyatları ayırdığınız bütçe koşullarına uygun olan gümüş tasarımlı tespih modelleri listeleyebilirsiniz. 

100 ayar Gümüş tesbihler; hem dikkat çekici, hem de fazla gösterişli olmaktan uzak, bu yüzden de özellikle tarzını küçük detaylar ile taçlandırmak isteyen erkekler için ideal aksesuarlardır. Eğer siz de bu küçük ama önemli aksesuar ile şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız, Chavin, Gumush, Bee One, Arjuna ve daha birçok güvenilir markanın kaliteli gümüş tesbih ürünlerini inceleyip, aralarından kişisel tarzınızı en iyi tamamlayacak olanı seçebilirsiniz.